Tablet Oyunları


ÇILGIN HIRSIZ – Android

Çılgın Hırsız Android oyunu, Android telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz kişiselleştirilebilen bir macera oyunudur.

Despicable Me filminden hareketle yaratılan Çılgın Hırsız Android oyununda, minyon karakterler kötülerle rekabet ediyor. Oyunda amacınız yılın minyonu olabilmek. Bunun için engellerden kaçmalı, kötüleri alt etmeli ve muz toplamalısınız.

Minyon karakterlerle yüzlerce görevde çılgın şeyler yapın. Kendi minyon karakterinizi kostüm, silah ve güçlendirmelerle kişiselleştirin. Özel animasyonlar, seslendirmeler ve güçlü grafiklerle harika bir eğlencenin tadını çıkarın. Hareketli kamera açıları ile süper bir Android oyununu tecrübe edin.


CSR Racing – Android

CSR Racing, popüler araba yarışı ve drag türü yarışın Android tablet ve akıllı telefon sürümü olarak yayınlandı.

iPhone ve iPad için yayınlandığı andan itibaren yoğun ilgi gören yapım şimdi de Android cihazlarda. Temel olarak tek bir araba yarışı türünü içerse de oyunun grafik kalitesi ve araba çeşitliliği milyonlarca Tablet ve Android oyun severi kendisine bağlayacak gibi.

BMW, Audi, Chevrolet ve Ford gibi dünyanın en önemli otomobil üreticilerine dair lisanslı yarış arabalarının bulunduğu oyunda bu araçlardan birini seçerek hızlanma yarışlarına katılmak gerekiyor. Kazanılan başarılarla birlikte arabanızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

CSR Racing Android tablet ve akıllı telefonlar için ücretsiz olarak indirilebilir.


Super Sudoku – Android

Super Sudoku, Android telefon ve tablet pc kullanıcısı oyun severler için hazırlanmış bir oyun.

Ücretsiz olmasının yanı sıra birçok ücretsiz oyunda olduğunun aksine sizi reklamlarla oyundan soğutmayan Super Sudoku hem güzel vakit geçirmenizi hem de beyin egzersizi yapmanıza imkan tanıyor.

İçinde yüzlerce Sudoku bölümünün yer aldığı oyunda birçok farklı türde oyun mevcut. Renkli Sudoku, Yüzdeli Sudoku, Hyper Sudoku ve Sudoku-X bunlardan bazıları.
Tablet oyun severler için de güzel bir alternatif olarak görünen Super Sudoku, 5 farklı zorluk derecesi bulunduruyor. Oyundaki hamleleri ileri ya da geri alabiliyorsunuz. Oyun sizin için hamleleri otomatik olarak kaydediyor.

Android Sudoku oyunları arasında yüksek kullanıcı puanıyla dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder